Πανταζοπούλου Σαβίνα
![Πανταζοπούλου Σαβίνα](https://proseggisi.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΣΑΒΙΝΑ-ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ.jpg)
Πανταζοπούλου Σαβίνα
Ψυχολόγος
ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ: (Bsc) Πτυχίο Ψυχολογίας, Πανεπιστήμιο Κοινωνικών Επιστημών Κρήτης (UOC)
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ – ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ: (Msc) Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών στην Ιατρική σχολή Αθηνών (ΕΚΠΑ) σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο του McGill «Κλινική Νευροψυχολογία-Νοητικές Νευροεπιστήμες», Πιστοποιημένη μετεκπαίδευση στην «Κλινική Ψυχοπαθολογία» με οργάνωση της Α΄ Ψυχιατρικής Κλινικής του ΕΚΠΑ, σε συνεργασία με το Ερευνητικό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο Ψυχικής Υγιεινής (Ε.Π.Ι.Ψ.Υ.) & Προαγωγή της Γνώσης στις Ψυχικές Διαταραχές, Εκπαίδευση στην Γνωσιακή Συμπεριφορική Θεραπεία (CBT), Σχολική Ετοιμότητα